Drapeau national
Drapeaux du monde et de l'information des pays

Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Aljaška, Arkansas, New Hampshire, Západní Virginie, Jižní Dakota, Oregon, Georgie, Wisconsin, Severní Dakota, Oklahoma, Arizona, Ohio, Minnesota, Indiana, Kentucky, Nové Mexiko, Mississippi, Wyoming, Severní Karolína, Massachusetts, Michigan, New Jersey, Vermont, Maryland, Alabama atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, osobnosti, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, státní správa, lékařství, mytologie, křesťanství, školství, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, historie, politika, sport, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, poruchy, umělci, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Obrázky ke stažení - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. doporučujeme pro tablet, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, ultrabook, mobil, PC, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, Windows Server 2012, Windows Me, Linux Fedora, Windows 95, Windows 10, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Mint, Windows XP. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: auta, wallpapery, hudební tapety, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, motorky, motocykly, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, zvířata, květiny, kytky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 1152x864, 1152x768, 2560x2048, 2560x1600, 1920x1280, 2048x1080, 393x786, 1600x1200, 1536x864, 1600x900, 640x480, 375x667, 768x1024, 1280x854, 800x1280 atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: K, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Databáze osobností Kdo je to?, Jennifer Lawrence, tipy, Wallpapers na plochu počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Texaský hold 'em poker, Vánoční magazín, Vlajky států USA, Skvělé hry online zdarma, multimédia

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, měny, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hudba, dopravní prostředky, halloween, nápoje, sport, věda, auta, ženy a dívky, zelenina, rostliny, mapy, symboly, náboženství, přístroje, stavby, muži, zvířata, ovoce, smajlíci a emotikony, květiny atd.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, mobil, smartphone, PC, monitor, mobilní telefon, phablet, ultrabook, notebook, displej, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows XP, Mac, Android, Windows 10 Mobile, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 98, FreeBSD, Windows 7, Java ME. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, fantasy, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, Formule 1, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, Rally, závody aut, free wallpapers, ptáci, motorky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1024x600, 1920x1280, 1600x900, 1280x768, 800x1280, 2560x1920, 1280x720, 1366x1024, 4800x1200, 1600x1200, 768x1024, 320x568, 1440x2560, 1080x1800, 375x667, 1280x960 atd.

Keywords:Dopravní značení, doporučujeme, Státní prapory, Biografie slavných osobností, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, výukové pomůcky, odkazy, cestování, Christina Aguilera, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Skvělé hry online zdarma

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Státní prapory zemí světa, Pozadí na tablet, Grunge hudební styl, volný čas, weby, Federace USA, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, internet, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled zkratek a akronymů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, chemie, cestování, ekonomie a ekonomika, filozofie, nápoje, zločin a právo, politika, nemoce, latina, fyzika, hardware, matematika, lékařství a medicína, různé, software, český jazyk, věda, školství, zkratky, počítače, kultura, příroda, literatura atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Logické hry, Karetní hry, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nej hry online, internetové stránky, Lady Gaga, info, Kliparty zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Eliza Dushku, školství, Vlajky měst a obcí České republiky, zadarmo

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, chemie, cestování, ekonomie a ekonomika, filozofie, nápoje, zločin a právo, politika, nemoce, latina, fyzika, hardware, matematika, lékařství a medicína, různé, software, český jazyk, věda, školství, zkratky, počítače, kultura, příroda, literatura atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, V, pro dospělé, zajímavosti, V, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, odkaz, webové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Online hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Grunge rock music, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chuck Norris a kobra: Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Linky na partnerské weby
Vlajka Konfederace
Odkazy na užitečné webové stránky
Rachel Stevens
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Istanbul city
Doporučené odkazy
Přání a přáníčka
Doporučené internetové odkazy
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Mots-clés: informations, économie, démographie, liste des pays, drapeaux des pays du monde, liste des drapeaux, énergétique, drapeaux, drapeaux nationaux, tous les drapeaux, transports et des télécommunications, États du drapeau, pays du monde, Drapeaux des pays, politique.