Drapeau national
Drapeaux du monde et de l'information des pays

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Wallpapery na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. můžete využít v notebook, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, obrazovka počítače, phablet, tablet, monitor, displej, smartphone a pro operační systémy Windows Server 2012, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 98, Windows XP, SUSE Linux, Windows 2000, Windows Me, Android, Red Hat Linux. Wallpapers na PC z kategorií armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, květiny, vesmír, kosmos, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, flóra, stromy, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fraktály, hmyz a pavouci, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 1920x1440, 1280x854, 2048x1080, 360x720, 1680x1050, 1280x768, 4800x1200, 1080x1800, HD 1280x720, 375x812, 1440x900, 1600x900, 1280x960, 2560x1600, 1024x768 atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Informace, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, nadpřirozené osoby, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, podnikání a podnikatelé, politici, historie, mytologie, poruchy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, národnost, herectví, herci a herečky, přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, rodinné vztahy, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, psychologie atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Štóla, Silvestr, Tablet, Vánoční kaktus, Osvětlení do oken, Drážďany, Jezulátko, K Vytisknutí, Tapeta, Kuba, Kapr, Jedle, Samolepky, Vánoční světýlka, Plocha, Jmelí, Vánoční stromek, Adventní neděle, Korálky, Adventní svícen, Lindt, Osvětlení, Vánoční trhy, Tiskárna, Vánoční prostírání, Vykrajovátka, Staroměstské náměstí, Košíčky, K Tisku, bezlepkové cukroví apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Dopravní značky, Onlinovky zdarma, Nej hry online, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky krásných sexy žen., Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Sweden, Kliparty zdarma, Super online hry zdarma, info, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť, cestování, počítače a internet

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventury apod.

Keywords:hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, cestování, weby, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka k výročí svatby, Životopisy slavných osobností, zdroje informací, Státy a jejich prapory

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Myšlenky, moudra, rčení, úsloví, bonmoty, aforismy, výroky

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, rčení, úsloví, bonmoty, aforismy, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Klasické, Závodní a podobně.

Klíčová slova: pro dospělé, volný čas, pro děti, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Prapory českých měst, Naomi Campbell, Vlajky států a zemí světa, URL, Online adventní magazín, počítače

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, mapy, nápoje, osobnosti a lidé, láska, sport, zelenina, přístroje, ovoce, ženy a dívky, dopravní prostředky, hmyz, zvířata, muži, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, auta, náboženství, nástroje a přístroje, ptáci atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam přípon a koncovek souborů, Přáníčka a obrázky k svátku, zeměpis, internet, Wallpapery do mobilu, Burma, M, Vánoční web, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Moudra, myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, přísloví, moudrosti

Slavné citáty, Moudra, myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, přísloví, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, phablet, displej, notebook, monitor, ultrabook, PC, mobilní telefon, smartphone, počítač, tablet a pro operační systémy Windows NT, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Mac, Windows 98, Linux Fedora, macOS, OSX. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, motorky, motocykly, voda a bubliny, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, letadla, jídlo a nápoje, wallpapery, zvířata, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, rostliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1600x900, 1440x900, hi res 2560x1920, 1800x1440, HD 1280x720, 2048x1080, 360x720, 2560x2048, 768x1024, 1280x1024, 1440x2560, 1200x1920, 1280x768, 1152x864, 2048x1536 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií sport, bankovnictví, materiály, internet, nástroje, zkratky, literatura, český jazyk, technika, zločin a právo, školství, jídlo, fyzika, lékařství a medicína, matematika, hardware, náboženství a křesťanství, stavebnictví, filozofie, cestování, software, nemoce, latina, účetnictví atd.

Klíčová slova: A, internetové stránky, Online biografie, životopisy osobností, výukové pomůcky, zajímavosti, Manchester United FC, Dopravní značení, zadarmo, kuriozity, Vlajky států USA, humor, zábava, Shakira, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Thierry Henry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
HTML5 Browserspiel
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Slovenia
Zajímavé webové stránky
Sexy Shakira
Odkazy na partnerské weby
Shiri Appleby
Tipy na Partnerské weby
Jakarta city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Mots-clés: Drapeaux des pays, États du drapeau, drapeaux, pays du monde, énergétique, démographie, tous les drapeaux, liste des pays, économie, liste des drapeaux, drapeaux nationaux, transports et des télécommunications, informations, drapeaux des pays du monde, politique.