Drapeau national
Drapeaux du monde et de l'information des pays

Partnerské weby, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Vtipné texty, frky, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, frky, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Informace, důležité informace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: multimédia, webovky, odkaz, tipy, Drew Barrymore, Prapory českých měst, školství, zeměpis, Přáníčka k svátku a jmeninám, zadarmo, Obrázky zdarma, Online životopisy, biografie, Vlajky měst a obcí České republiky

Free game online hry

Běžte na free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Oblíkačky, Akční gamesky, Oddechové hry, Adventury, Vaření a smažení, Farmářské hry, online html5 hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, Logické hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

World wide web, internet, důležité informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, zajímavosti, odkazy, Gratulace a přání, kuriozity, humor, internetové stránky, Brittany Murphy, zdarma, Ilustrační obrázky, zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Vtípky, vtipy, frky, ftipy, vtipné texty, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, frky, ftipy, vtipné texty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ženách, O Windows, Vtipy o doktorech, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi apod.

Náš tip, důležité informace

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Sportovní hry, Střílečky, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, Prapory regionů a království, Dubai city, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, Vše o Vánocích, Mandy Moore, Vlajky amerických států USA, Pozadí na PC, Free game online hry, pro děti

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, důležité informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků apod.

Klíčová slova: Vánoční web, výukové pomůcky, webové stránky, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., linky, M, URL, Lesotho, Tapety na PC, počítače, zdroje informací

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Síť, důležité informace

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Illinois, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Vermont, New York, Rhode Island, New Hampshire, Colorado, Aljaška, Utah, Nebraska, Georgie, Severní Dakota, Iowa, Kansas, Mississippi, Arkansas, Maine, Connecticut, Minnesota, Florida, Indiana, Michigan, Západní Virginie, Louisiana atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: A, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Paris Saint-Germain Fotbalový klub, Hry pro nejmenší online, Nejhranější hry online, Nejhranější online testy a kvízy, info, Státní prapory všech států, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky ke stažení na plochu, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Kliparty zadarmo ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Maldives
Tipy na užitečné weby
FC Bayern Munich
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Póquer online
Naše tipy na užitečné weby
Angelina Jolie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Mots-clés: informations, économie, liste des pays, tous les drapeaux, drapeaux, drapeaux des pays du monde, drapeaux nationaux, Drapeaux des pays, liste des drapeaux, États du drapeau, énergétique, pays du monde, démographie, transports et des télécommunications, politique.