Drapeau national
Drapeaux du monde et de l'information des pays

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní, Sportovní, Strategie, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Klasické a podobně.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: cestování, Pozadí na plochu počítače, zeměpis, Staré hry online, Grunge hudební rockový styl, kuriozity, webovky, výukové pomůcky, Sexy Zhang Ziyi, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, PC tapety pro Windows, Super online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Náš tip, internet, počítače, hry

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, státy usa, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:internet, Přehled souborových přípon, Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online hry zdarma, Omalovánky k vybarvení zdarma, humor, Dopravní značení, linky, Lesotho, školství, Obrázky a kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Pozadí na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro monitor, mobilní telefon, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, PC, displej, smartphone, tablet, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 7, Windows 98, Java ME, SUSE Linux, Windows NT. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, zvířata, Formule 1, motorky, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní wallpapery, květiny, fantasy, ptáci, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 375x667, 375x812, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 360x760, 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 1024x768, 800x1280, 1280x800, 1280x960, 640x480, 3200x1200, 1152x768, 1920x1440 atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Informace, internet, počítače, hry

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, profese a zaměstnání, psychologie, politika, vlastnosti, přezdívky, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, národnost, zločin a právo, fikce a fantasy, rodinné vztahy, záliby, mytologie, státní správa, věda, sport, školství, politici, osobnosti, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: pro dospělé, zdroje informací, Seznam vlajek amerických států, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, F, doporučujeme, hyperlinky, Recepty na oblíbená vánoční jídla, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdarma, Členské země americké federace

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Oddechové, Strategie, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Logické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Síť, internet, počítače, hry

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Rčení, úsloví, aforismy, hlášky, motta, výroky, moudra

Slavné citáty, Rčení, úsloví, aforismy, hlášky, motta, výroky, moudra, . Naleznete zde citáty o odvaze, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: volný čas, multimédia, R, Vlajky afrických států, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky států světa, Vlajka Africké unie, internetové stránky, Obrázky na PC, zajímavosti

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Oddechové, Strategie, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Logické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Motta, výroky, aforismy, bonmoty, moudrosti, rčení, přísloví

Citáty slavných, Motta, výroky, aforismy, bonmoty, moudrosti, rčení, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o zlu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o smrti od různých známých osobností.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Frky, vtipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, vtipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Slovácích, O Windows, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky o tchýních apod.

Klíčová slova: pro děti, Super free web games zdarma, V, zábava, Webové online hry zdarma, Zlatan Ibrahimović, Obrázky vlajek měst ČR, weby, V, webové stránky, Dopravní značení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Kdo je to Ježíšek?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Nevěřim na horoskopy.

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Poker card game
Linky na partnerské weby
Omalovánky k vytisknutí
Zajímavé internetové odkazy
Chelsea Premiere liga
Zajímavé webové stránky
Filmy, filmová kamera, střih
Naše tipy na zajímavé stránky
Kate Moos
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety na plochu motorky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Mots-clés: économie, tous les drapeaux, liste des drapeaux, informations, pays du monde, énergétique, liste des pays, drapeaux nationaux, démographie, drapeaux, transports et des télécommunications, Drapeaux des pays, drapeaux des pays du monde, États du drapeau, politique.