Drapeau national
Drapeaux du monde et de l'information des pays

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Wallpapery na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v počítač, displej, tablet, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone, mobilní telefon, mobil, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10 Mobile, Mac, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 7, Windows Me. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, fantasy, květiny, fraktály, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 1600x900, 1080x1800, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1920x1200, 1200x1920, 2560x1440, 1280x720, HD 1280x720, 854x480, 1152x1920, 1920x1080, 1440x2560, 1024x600 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Sportovní, Oddechové a podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Klíčová slova: počítače, Vánoční magazín, URL, Dopravní značení, Omalovánky zdarma, webovky, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Historie strategických válečných her, V, doporučujeme, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, nástroje, rostliny, literatura, filozofie, účetnictví, kultura, bankovnictví, psychologie, technika, zločin a právo, věda, příroda, sport, lékařství a medicína, matematika, jídlo, cestování, nemoce, ekonomie a ekonomika, chemie, školství, různé, software atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Ftipy, frky, fóry, kameňáky, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, frky, fóry, kameňáky, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Keywords:Životopisy osobností, Nejhranější hry online, Online testy zdarma, Americké federální vlajky, Christina Aguilera, V, Pozadí na plochu počítače, zajímavosti, Sexy Heidy Klum, Full HD tapety na PC, Vlajky států a zemí světa, Kliparty zdarma ke stažení

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Síť, technika, kultura, volný čas

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky, Klasické, Závodní, Sportovní, Logické, Velikonoční hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: M, kuriozity, odkazy, Fotografie Britney Spears, Nejlepší hry pro dívky, hyperlinky, cestování, Přání a blahopřání, zdarma, V, pro děti, Wallpapery na PC ke stažení

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, věda, Spisovatelé a básníci, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, záliby, křesťanství, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, školství, státní správa, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, lékařství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, umělci atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Informace, technika, kultura, volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, halloween, ženy a dívky, náboženství, nápoje, jídlo a nápoje, ovoce, láska, muži, sport, hudba, osobnosti a lidé, přístroje, věda, smajlíci a emotikony, hmyz, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, květiny, symboly, nástroje a přístroje atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro děti, Strategie, Střílečky, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku apod.

Klíčová slova: internet, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Inzeruj, inzerce zdarma, zadarmo, webové stránky, F, Biografie Anastacia, Přehled souborových přípon, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Staré hry online

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, věda, Spisovatelé a básníci, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, záliby, křesťanství, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, školství, státní správa, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, lékařství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, umělci atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, matematika, hardware, nástroje, technika, účetnictví, jídlo, fyzika, cestování, kultura, literatura, nápoje, chemie, filozofie, školství, zkratky, psychologie, materiály, sport, počítače, bankovnictví, politika atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, pro dospělé, výukové pomůcky, internetové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Anastacia, Prapory regionů a království, odkaz, školství, multimédia, Seznam vlajek měst České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu hmyz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Co je to omalovánka?
Odkazy na užitečné webové stránky
Křesťanské omalovánky k tisku
Odkazy na zajímavé weby
Ashley Olsen
Tipy na Partnerské weby
Charlize Theron
Doporučené odkazy
Co je to Zelený čtvrtek?
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrity Kate Winslet

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Mots-clés: liste des pays, pays du monde, transports et des télécommunications, liste des drapeaux, drapeaux des pays du monde, informations, États du drapeau, drapeaux, démographie, tous les drapeaux, Drapeaux des pays, drapeaux nationaux, énergétique, économie, politique.