Drapeau national
Drapeaux du monde et de l'information des pays

Naše tipy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, země EU, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Státní prapory zemí světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kliparty zdarma, Milla Jovovich, Obrázky na PC zdarma ke stažení, multimédia, zajímavosti, Tapety na plochu zdarma, Dopravní značení, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky měst a obcí České republiky, počítače

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Síť, volný čas a zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, vlastnosti, národnost, politika, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, filozofie, lékařství, psychologie, nadpřirozené osoby, mytologie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, zločin a právo, historie, rodinné vztahy, přezdívky, státní správa atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj apod.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky měst a obcí České republiky, Online hry zdarma, tipy, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Tapety, pozadí, wallpapers, pro děti, Adventní magazín, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Náš tip, volný čas a zábava

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, politici, žurnalisté a novináři, zločin a právo, lékařství, národnost, politika, záliby, historie, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, mytologie, podnikání a podnikatelé, poruchy, vlastnosti, státní správa, filozofie, herectví, herci a herečky, psychologie, věda atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, cestování, zeměpis, Cestování do USA, kuriozity, URL, pro dospělé, Fútbol Club Barcelona klub sepak bola profesional, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značky, M, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Internet, síť, volný čas a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, obecné zkratky, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, geocaching, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, rostliny, jídlo a nápoje, hudba, nápoje, náboženství, láska, smajlíci a emotikony, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, sport, dopravní prostředky, ptáci, ženy a dívky, auta, zvířata, zelenina, ovoce, hmyz, květiny, nástroje a přístroje, muži atd.

Fóry, vtipné texty, vtipy, anekdoty, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, vtipy, anekdoty, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, hudba, jídlo a nápoje, auta, sport, přístroje, muži, nápoje, smajlíci a emotikony, zelenina, ptáci, náboženství, stavby, osobnosti a lidé, mapy, Vánoce a Advent, věda, hmyz, dopravní prostředky, zvířata, halloween, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Flags of the world countries, Nejhranější online hry zdarma, Online hry zdarma, odkazy, Romulus Remus, weby, č, Kliparty pro dokumenty

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Vánoční magazín, Přehled vlajek USA, internetové stránky, Online testy zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajka Hondurasu, odkaz, PC tapety pro Windows, info, volný čas, F, Vlajky států a zemí světa, Přání k jmeninám, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Dluh: Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Isla Fisher
Doporučené odkazy
Mamiko Tayama
Odkazy na partnerské weby
Botswana
Tipy na Partnerské weby
Narozeninová přání a přáníčka
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Paris Saint-Germain F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Mots-clés: informations, drapeaux des pays du monde, drapeaux nationaux, États du drapeau, démographie, liste des pays, pays du monde, économie, énergétique, Drapeaux des pays, drapeaux, liste des drapeaux, tous les drapeaux, transports et des télécommunications, politique.